Urheilun tuloksia

EdellinenEdellinen   SeuraavaSeuraava
 
Jalkapallo , YLÄASTE , HOU
 
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Töölön Pallokenttä 6 7.4.2015
 
PHYK:lle HELSINGIN SARJAN MESTARUUS JA HOPEAA!

Mukaan selvinneet joukkueet
PHYK Valencia
PHYK Celta Vigo
LYK
Pukinmäki

Välierät
PHYK Celta Vigo - Pukinmäki 3 - 2 (2 - 0)
maalitykit: 1-0 Hyryläinen, 2-0 Willberg, 3-1 Hyryläinen

PHYK Valencia - LYK 5 - 3 (1 - 0)
maalitykit: 1-0 Lindell, 2-0 Tikkanen, 3-1 Nuutinen, 4-2 Partanen, 5-2 Nuutinen 

Loppuottelu
PHYK Celta Vigo - PHYK Valencia 1 - 3 (1 - 0)
maalitykit: 1-0 Willberg, 1-1 Nuutinen, 1-2 Sundström, 1-3 Sundström

=> PHYKCelta Vigo ja PHYK Valencia edustavat Helsinkiä pääkaupunkiseudun HEVOn lopputurnauksessa Espossa

PHYK Valencia:Kiia Burtsov, Inka Kaivola, Sole Tikkanen, Joanna Tolvanen, Milla Partanen, Jasmin Lindell, Ella Nuutinen, Selma Rantala, Lovisa Välikangas, Iris Heikkilä, Helmi Sundström, Anni Soila valmentaja Päivi Lehto

PHYK Celta Vigo: Etti Suvanne, Leea Pulliainen, Sonja Sairomaa, Eeva Villberg, Emmi Siren, Oona Siren, Nelli Salminen, Emma Varmanen, Liina Turhala, Nea Silvola, Etti Hyryläinen, valmentaja Päivi Lehto  

Arkisto

  
   Hae
KAUKALOPALLO: Hgin sarjan alkulohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 15.11.2017
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilä 1.-3.11.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Järvenpää 31.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, PHYK I & PHYK II, ya pojat, Helsinki 30.11.2017
ULTIMATE: ya ja lukio tytöt ja pojat, Pallomylly 26.10.2017
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EGBL) WU17, Riika, Latvia 26.-29.10.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Helmi Center 25.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK I, ya tytöt, Helsingin Pallokenttä 21.9.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK II, ya tytöt, Nurmijärvi 20.9.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK I, ya pojat, Porvoo 19.9.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 11.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, PHYK I, ya tytöt, Kirkkonummi 11.10.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Suomalainen yhteiskoulu 10.10.2017
YLEISURHEILU: HUPSin yläasteen tyttöjen ja poikien kisat, Eläintarha yu-kenttä 4.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK II, ya pojat, Töölön pallokenttä 2.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, lukio tytöt, Vantaa 7.9.2017
JALKAPALLO: koululaisten MM-KISAT, ya & lukio, tytöt & pojat, Praha Tsekki 21.-29.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin lopputurnaus (sijat 13.-15. & 16.-18.), ya pojat, PHYK III & PHYK IV, Pallokenttä 6 24.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin lopputurnaus (sijat 5.-8.), ya pojat, PHYK I, Pallokentän Sahara 23.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK II, Pallokentän Sahara 22.5.2017
YLEISURHEILU: kansainväliset viestikarnevaalit, ya tytöt & pojat, Vaasa 20.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn Final Three -lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2017
PESÄPALLO: HUPSin lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 17.5.2017
PESÄPALLO: HUPSin lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2017
LIPPUPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Helsingin Velodrom 15.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 9.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya pojat (PHYK I & PHYK IV), Töölön Pallokenttä (Sahara) 5.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 4.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Pallokentän Sahara 2.5.2017
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt & pojat, Myllypuron Arena Center 27.4.2017
KORIPALLO: vuotuinen haasteottelu 7lk tytöt vs. 7lk pojat, PHYK Garden 25.4.2017
LENTOPALLO: HLOU:n Final Six -lopputurnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 20.4.2017
RINGETTE: kansainvälinen kutsuturnaus, ya & lukio tytöt, Hyvinkää 19.4.2017
LENTOPALLO: HLOUn alkukarsintaa, lukio tytöt & pojat, PEerho (ex-Helmi liiketalousopisto) 11.4.2017
UINTI: HEVOn mestaruuskisat, ya tytöt ja pojat, Espoonlahden uimahalli 6.4.2017
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan ja Oulunkylän jäähalli 6.4.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 8.3.2017
JÄÄPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, 8lk pojat, Oulunkylän tekojää 7.3.2018
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena center 7.3.2017
KORIPALLO: HLOUn Final Three -lopputurnaus, Helmi center 1.3.2017
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi center 27.2.2017
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Riihimäki 27.2.2017
KORIPALLO: kansainvälinen kutsuturnaus, 7lk tytöt & HBA-pojat, Madrid 17.-19.2.2017
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 9.2.2017
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Kuremaa Viro, 2.-5.2.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 7lk & 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 1.2.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 7lk ja 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 25.1.2017
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio tytöt, Pirkkola 24.1.2017
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, lukio tytöt, Järvenpää 20.1.2017
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, lukio pojat, Ruskeasuon Arena center 19.1.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 18.1.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Malmin palloiluhalli 16.1.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 19.12.2016
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 19.12.2017
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 16.12.2016
JÄÄPALLO: Hgin alkusarja, 7lk ja 8lk pojat, Oulunkylän tekojäärata 13.12.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkala 13.12.2016
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 13.12.2016
KORIPALLO: MM-karsinnat, lukio pojat, Mäkelänrinne 13.12.2016
SALIBANDY:KLL:n alkusarjaa, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 9.12.2017
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Vaasa 8.12.2016
JALKAPALLO: MM-karsinnat, ya & lukio tytöt, Talin jalkapallohalli 1.12.2016
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Riika Latvia, 24.-27.11.2016
JALKAPALLO: Urheiluakatemiaturnauksen karsinta, lukio tytöt, Vaasa 21.11.2016
KAUKALOPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 16.11.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Malmin Palloiluhalli 15.11.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, HJK:n halli 9.11.2016
JALKAPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, 7.11.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya tytöt, HJK:n halli 3.11.2016
JALKAPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan tekonurmi 3.11.2016
KAUKALOPALLO: Hgin alkusarjaa, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 2.11.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, Hyvinkää 2.11.2016
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-lopputurnaus, lukio pojat, Eerikkilä 2.-4.11.2016
ULTIMATE: Hgin mestaruusturnaus, sekajoukkueet ya & 2. asteen opiskelupaikat, Pallomylly 31.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya pojat (PHYK II & PHYK III), Oulunkylän tekonurmi 28.10.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 26.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya tytöt, PHYK II, Pikrkkolan tekonurmi 26.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya pojat (PHYK I), Helsinki 16.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Myymäen halli 13.10.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Salo 12.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya tytöt (PHYK I), Pirkkolan tekonurmi 12.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n pienpelien alkusarjaa, lukio pojat, Porvoo 10.10.2016
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan tekonurmi 6.10.2016
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Daugavpils Latvia 29.9.-2.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya pojat (PHYK II), Jokelan Intersport Puhos-Areena 26.9.2016
YLEISURHEILU: Hgin mestaruuskisat, ya tytöt ja pojat, Eläintarhan yleisurheilukenttä 20.9.2016
SUKKULAVIESTI: School Action Day, ya tytöt ja pojat, Leppävaaran yleisurheilukenttä 13.9.2016
JALKAPALLO: ya työt, PHYK - Saarbrucken (Saksa), Pirkkola 5.9.2016
SUUNNISTUS: KLL:n SM-kisat, ya tytöt, Kajaani 26.-27.8.2016
KORIPALLO: haasteottelu 7lk tytöt vs 7lk pojat, PHYK Garden 31.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2016
SALIBANDY: HUPSin sijoituspelit (5.-8.), ya pojat, PHYK SSV, Ruskeasuon Arena center 18.5.2016
SALIBANDY: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena center 18.5.2016
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodromi 16.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt Meilahti 13.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 12.5.2016
KORIPALLO: Helmi centerin kutsuturnaus, ya tytöt, Helmi center 11.5.2016
KORIPALLO: Helmi centerin kutsuturnaus, ya pojat, Helmi center 10.5.2016
SALIBANDY: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 3.5.2016
SALIBANDY: HUPSin alkusarjaa, ya pojat, PHYK Erä, Myllypuron Arena center 29.4.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Helsinki 28.4.2016
SALIBANDY: HUPSin alkusarjaa, ya pojat, PHYK SSV, Munkkiniemen yhteiskoulu 27.4.2016
SALIBANDY: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helsinki 25.4.2016
ULTIMATE: Hgin mestaruusturnaus, tytöt ja pojat, lukio ja yläaste, Myllypuron pallomylly 21.4.2016
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), SUPERFINAALI, ya tytöt, Riika Latvia 21.-24.4.2016
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Vaasa 21.4.2016
LENTOPALLO: Helsingin sarjan alkuturnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 13.4.2016
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan jäähalli 7.4.2016
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 7.4.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan pronssiottelu, 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 23.3.2016
UINTI: HEVOn mestraruuskisat ya tytöt, Espoonlahden uimahalli 17.2.3.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkopelit, 8lk & 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 16.3.2016
HIIHTO: koululaisten SM-KISAT, Rovaniemi 13.3.2016
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena center 10.3.2016
SALIBANDY: KLL:n 2. kierros, lukio pojat, Tikkurila 10.3.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Lepävaara 9.3.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkopeli, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 9.3.2016
KÄSIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 4.3.2016
KORIPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi Center 2.3.2016
JÄÄPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, 9lk pojat, Oulunkylän tekojää 2.3.2016
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helmi Center 1.3.2016
KORIPALLO: kansainvälinen kutsuturnaus, ya pojat, Madrid 25.-28.2.2016
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Liepaja Latvia 25.-28.2.2016
JÄÄKIEKKO: ystävyysottelu, 8lk pojat, Malmin jäähalli 17.2.2016
SALIBANDY: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Helsinki 10.2.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 10.2.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 27.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Kokkola 26.1.2016
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 25.1.2016
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio tytöt, PHYK Garden 22.1.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 20.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, lukio tytöt, Tikkurila 19.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, alkusarja, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 15.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, ya pojat, Ruskeasuon Arena center 15.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, lukio pojat, Helsinki 14.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kauhajoki 12.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 11.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Helmi center 15.12.2015
KORIPALLO: HLOU:n välierä, lukio tytöt, PHYK Garden 11.12.2015
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio pojat, PHYK Garden 10.12.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan loppuottelu, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 9.12.2015
JÄÄPALLO: Helsingin sarjan alkukarsinta, ya tytöt & pojat, Oulunkylän tekojää 8.12.2015
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Levice Slovakia 3.-6.12.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta, lukio tytöt, Oulu 3.12.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkolohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 2.12.2015
JALKAPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 16.11.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 11.11.2015
JALKAPALLO: HLOU:n välierä, lukio tytöt, HJK:n kupla 10.11.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Helmi center 4.11.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, PHYK I, Pallokenttä 4.11.2015
KÄSIPALLO: alkusarja, lukio tytöt, Lärkän 4.11.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Helmi center 28.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjan 2. kierros, ya pojat, II-joukkue (8lk), Leppävaara 27.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjan 2. kierros, ya pojat, I-joukkue (9lk), Sahara 26.10.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio pojat, SUMMA-halli 22.10.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta 2. kierros, lukio pojat, Talin halli 21.10.2015
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Lida, Valko-Venäjä 16.-18.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio tytöt, Salo 7.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya tytöt, PHYK I, Porvoo 6.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio pojat, Salo 6.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya tytöt, PHYK II, Helsingin Pallokenttä 30.09.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya pojat, II-joukkue (8lk), Töölön pallokenttä 25.9.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta 1. kierros, lukio pojat, Pukinmäen Aava-areena 22.9.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya pojat; I-joukkue (9lk), Porvoo 22.9.2015
YLEISURHEILU: Helsingin mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 21.9.2015 
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, 7lk pojat, PHYK Juventus, Sahara 22.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2015
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, Töölön pallokentät 19.5.2015
PESÄPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 18.5.2015
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7lk tytöt, Töölön Pallokenttä Sahara 15.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 13.5.2015
PESÄPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 12.5.2015 
PESÄPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 11.5.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Töölön Pallokenttä Sahara 11.5.2015
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Leppävaara 7.5.2015
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 6.5.2015
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia & Celta Vigo, Leppävaara 6.5.2015
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets, Helmi Center 5.5.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, 7lk pojat, Helmi Center 4.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan urheilupuisto 29.4.2015
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Ruskeasuon hiekkakenttä 27.4.2015
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi Center 14.4.2015
JALKAPALLO: MM-KISAT, ya ja lukio, työt ja pojat, Guatemala 13.-20.4.2015
LENTOPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio sekajoukkue, Helmi Center 10.4.2015
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Garden 9.4.2015
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helmi Center 9.4.2015
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat; Pirkkolan jäähalli 9.4.2015
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 9.4.2015
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Vantaan Energia Areena 8.4.2015
Naytettava JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Töölön Pallokenttä 6 7.4.2015
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK Estudiantes, Töölön Pallokenttä Sahara 31.3.2015
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus ya pojat, Helmi Center 30.3.2015
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya tytöt, Helmi Center 24.3.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 23.3.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Mystics & Storm, Helmi Center 19.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 18.3.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 17.3.2015
JÄÄKIEKKO: kansainvälinen harjoitusottelu, ya pojat, Hyvinkään jäähalli 12.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat 8lk ja 9lk, Myllypuron jäähalli 11.3.2015
SALIBANDY: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, 10.3.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, Riika Latvia 5.-8.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat 7lk & 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 4.3.2015
SALIBANDY: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 27.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Unicaja & CSKA, PHYK Garden 26.2.2015
KORIPALLO: HOUn Lopputurnaus, 7lk työt, Helmi Center 25.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm, Vuosaaren urheilutalo 24.2.2015
JÄÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Oulunkylän tekojää 24.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & Mystics, PHYK Garden 23.2.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Oulu 10.2.2015
JÄÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Kontulan tekojää 10.2.2015
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 6.2.2015
RINGETTE: lukio tytöt, Raisio 5.2.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 9lk, Myllypuron jäähalli 4.2.2015
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Lakers & Unicaja, PHYK Garden 30.1.2015
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & Erä III, Ruskeasuon Arena Center 29.1.2015
JALKAPALLO: KLL.n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kokkola 29.1.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 8lk, Myllypuron jäähalli 28.1.2015
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, PHYK Garden 23.1.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 7lk, Myllypuron jäähalli 21.1.2015
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena Center 16.1.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Riika Latvia 15.-18.1.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, Riika Latvia 15.-18.1.2015
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Myllypuron Arena Center 16.1.2015 
SALIBANDY: KLL:n SM-sarja, ya tytöt, Porvoo 14.1.2015
JALKAPALLO: Urheiluakatemioiden SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto 13.-15.1.2015
SALIBANDY: KLL:n SM-sarja, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 16.12.2014
KORIPALLO: kansainvälinen turnaus, lukio, pojat, Ljubljana Slovenia 15.-18.12.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio pojat, PHYK Garden 11.12.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, lukio pojat, Espoo 10.12.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 10.12.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 10.12.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 9.12.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki, PHYK Garden 9.12.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Mystics & Comets & Storm, PHYK Garden 8.12.2014
SALIBANDY:HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Erä & PHYK Oilers, Ruskeasuon Arena Center 26.11.2014
SALIBANDY: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Erä III & PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 25.11.2014
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 18.11.2014
KORIPALLO: MM-karsinta, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 18.11.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 12.11.2014
KORIPALLO: MM-karsinta, lukio tytöt, Helmi Center 11.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-sarja, aluefinaali, lukio pojat, Helsinki 8.11.2014
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Kuremaa Viro 6.-9.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes, Töölön Pallokenttä Sahara 7.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia, Pirkkolan tekonurmi 6.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Celta Vigo, Pirkkolan tekonurmi 5.11.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-sarja aluefinaali, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 5.11.2014
SALIBANDY: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena Center 4.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Talin halli 3.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 30.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkala 30.10.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK River Plate, Talin tekonurmi 29.10.2014
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilä 29.-31.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio tytöt, Leppävaara 23.10.2014
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Ventspils Latvia 23.-26.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 22.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Salo 21.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus 1. kierros (pienpeli), ya pojat, Töölön pallokenttä 9.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio tytöt, Salo 8.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus 1. kierros (pienpeli), lukio pojat, Töölön pallokenttä 8.10.2014
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 1.10.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK River Plate & PHYK Flamengo & PHYK Santos & PHYK Estudiantes
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Riika, Latvia 26.-28.9.2014
PESÄPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 23.5.2014
PESÄPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 23.5.2014
PESÄPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 22.5.2014
PESÄPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2014
KORIPALLO: kansainvälisiä ystävyysotteluita, lukio tytöt & pojat Pirkkolan palloiluhalli 15.-16.5.20154
PESÄPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn karsintaa, lukio pojat
JALKAPALLO:HOUn Final Four, 7lk tytöt, PHYK Manchester United & Arsenal, Töölön pallokenttä (Sahara) 12.5.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, PHYK Juventus, Töölön pallokenttä (Sahara) 12.5.2014
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodromi 12.5.2014
KORIPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt & pojat, Pirkkolan palloiluhalli & Helmi center 9.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn karsintaa, lukio tytöt, Pirkkola 9.5.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarja (pienpelit), 7lk pojat, Töölön pallokentät 8.5.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa (pienpelit), 7lk tytöt, Töölön pallokentät 6.5.2014 
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Leppävaaran urheilupuisto 6.5.2014
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia, Leppävaaran urheilupuisto 5.5.2014
JALKAPALLO: Futsalin MM-KISAT, ya & lukio tytöt, Cagliari, Italia, 27.4.-2.5.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL) FINAL SIX -LOPPUTURNAUS, ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Vilna, Liettua 25.-27.4.2014
LENTOPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 23.4.2014
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK RuRu, Myymäen Energia Areena 23.4.2014
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Helmi center 16.4.2014
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya pojat, Helmi center 11.4.2014
KAUKALOPALLO: SM-lopputurnaus, lukio pojat, Pirkkolan jäähalli 10.4.2014
KAUKALOPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 10.4.2014
KORIPALLO:HLOUn Final Four, lukio tytöt, Helmi center 9.4.2014
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya tytöt, Helmi center 4.4.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Minsk Valko-Venäjä 27.-29.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn välierä & Final Three -lopputurnaus, ya pojat, PHYK 9lk & 8lk & 7lk, Myllypuron jäähalli 26.3.2014
SALIBANDY: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 25.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Tapanilan urheilukeskus 24.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, ya tytöt, Porvoon urheiluhalli 19.3.2014
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Storm & PHYK Comets, Helmi center 19.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat, PHYK  9lk & 8lk & 7lk, Myllypuron jäähalli 19.3.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Oulu 18.3.2014
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi center 17.3.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Tallinna 14.-16.3.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, Pallomylly 12.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopelit, PHYK 7lk & PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 12.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk tytöt, Helmi center 7.3.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Pallomylly 5.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi center 4.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 2. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 4.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, PHYK Zalgiris & PHYK Rytas, Helmi center 28.2.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm, Helmi center 24.2.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Happee, Ruskeasuon Arena Center 14.2.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 12.2.2014
HIIHTO: HEVOn kisat, Hakunilan urheilupuisto 12.2.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 11.2.2014
RINGETTE: harjoitusottelu, lukio tytöt, Raisio 6.2.2014
ULTIMATE: SM-karsinnat, lukio tytöt ja pojat, Pirkkolan palloiluhalli 6.2.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK CSKA, PHYK Garden 3.2.2014 
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Rytas, PHYK Garden 31.1.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk tytöt, PHYK Garden 30.1.2014
KORIPALLO:HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Zalgiris PHYK Garden 28.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Lakers, PHYK Garden 27.1.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Vilna Liettua 23.-26.1.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 23.1.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio tytöt, Pori 23.1.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 22.1.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 21.1.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Viikki 21.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Mystics PHYK Garden 17.1.2014 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 1. kierros, lukio pojat, Porvoo 16.1.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 15.1.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 15.1.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Tapanilan Urheilukeskus 15.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm PHYK Garden 10.1.2014
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto 8.-10.1.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio pojat, Lappeenranta 17.12.2013
KORIPALLO: KV-kutsuturnaus, lukio tytöt & pojat, Llubljana Slovenia 16.-18.12.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Lappeenranta 12.12.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Äänekoski 12.12.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya pojat, Oulu 11.12.2013
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 11.12.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Lakers & PHYK CSKA, PHYK Garden 9.12.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Moskova, Venäjä 5.-8.12.2013
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Celta Vigo, Pallokenttä 6 27.11.2013 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Oilers & PHYK Erä & PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 26.11.2013
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia, Pallokenttä 6 19.11.2013 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 19.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 13.11.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm & PHYK Mystics PHYK Garden 11.11.2013
JALKAPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 8.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 7.11.2013 
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes & PHYK Santos, Pallokenttä 6
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 6.11.2013
JALKAPALLO: Harjoitus- ottelumatka, lukio tytöt, Saarbrucken Saksa 4.-8.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Pirkkola 31.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya tytöt, Pallokenttä 31.10.2013
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 31.10.-1.11.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio tytöt, Lahti 30.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio pojat, Pallomylly 29.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya pojat, Jokela 29.10.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Liepaja Latvia 24.-27.10.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Salo 23.10.2013
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pallokenttä 6 10.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Kerava 7.10.2013
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos & PHYK River Plate & PHYK Estudiantes, Töölön pallokenttä 4.10.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 3.-6.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Sahara 2.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya pojat, Töölön pallokenttä 23.9.2013
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 18.9.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio pojat, Porvoo 17.9.2013 
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2013
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 17.5.2013
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 16.5.2013
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Kouvola 16.5.2013
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 15.5.2013
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön FIM-kenttä 14.5.2013
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodrom 13.05.2013
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön FIM-kenttä 7.5.2013
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 6.5.2013
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Mäkelänrinteen halli 6.5.2013
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi liiketalousopisto 6.5.2013
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 3.5.2013
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi liiketalousopisto 29.4.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 25.4.2013
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helmi Liiketalousopisto 23.4.2013
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 23.4.2013
JALKAPALLO: koululaisten MM-KISAT, tytöt ja pojat, Bordeaux Ranska 14.-22.4.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Helsinki 11.4.2013
ULTIMATE: lukio tytöt ja pojat, Laaksolahden jalkapallohalli 9.4.2013 
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helmi Liiketalousopisto 8.4.2013 
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Pirkkola & Myllypuro 4.4.2013
KORIPALLO: koululaisten MM-KISAT, tytöt, Kypros 28.3.-5.4.2013 
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Pietari Venäjä 28.-31.3.2013
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Helmi Liiketalousopisto 26.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Liiketalousopisto 25.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK 7lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 20.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi Liiketalousopisto 19.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopelit, ya pojat, PHYK 7lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 13.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, Helmi Liiketalousopisto 12.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki, PHYK Garden 8.3.2013
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 7.3.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 2. kierros, lukio pojat, Porvoo 6.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopeli, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 6.3.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Lahti 5.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Mystics, PHYK Garden 4.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK CSKA, PHYK Garden 1.3.2013
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Tapanilan urheilukeskus 28.2.2013 
SALIBANDY: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 28.2.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm, Munkkiniemen yhteiskoulu 26.2.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya pojat, Vaasa 14.2.2012
HIIHTO: HEVOn mestaruuskilpailut, ya tytöt ja pojat, Hakunila 13.2.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk tytöt, Helmi Center 11.2.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 6.2.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio pojat, Pallomylly 6.2.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Garden 4.2.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Oilers, Ruskeasuon Arena Center 1.2.2013 
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Riika Latvia 31.1.-3.2.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 30.1.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 25.1.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 24.1.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Jelgava Latvia 24.-27.1.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 23.1.2013
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 23.1.2013
SALIBANDY: HLOUn välierä, lukio tytöt, Oulunkylän yhteiskoulu 22.1.2013
SALIBANDY: HELMI-turnaus, lukio pojat, Myllypuron Arena Center, 21.-22.1.2013
KORIPALLO: MM-kisojen karsinnat, tytöt ja pojat, Mäkelänrinne 22.1.2013
KORIPALLO: MM-kisojen karsinnat, tytöt & pojat, Mäkelänrinne, 22.1.2013
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 21.1.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Unicaja & PHYK CSKA, PHYK Garden 18.1.2013 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Lakers, PHYK Garden 17.1.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Nokian palloiluhalli, 17.1.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 16.1.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm & PHYK Mystics, PHYK Garden 15.1.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 15.1.2013
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 11.1.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, lukio pojat, Ruskeasuon Arena Center 10.01.2013
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto, 9.-11.11.2013
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli, lopputurnaus 20.12.2012
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli, puolivälierä 19.12.2012
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia ja Celta Vigo, Pallomylly 18.12.2012
KORIPALLO: KV-kutsuturnaus, lukio tytöt & pojat, Llubljana Slovenia 17.-19.12.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Kotka 14.12.2012
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 12.12.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 11.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 11.12.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, lukio tytöt, Tikkurilan Tiikeriareena 11.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Jyväskylä 3.12.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 29.11-2.12.2012
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 22.11.2012
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Oilers & PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 21.11.2012 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 20.11.2012 
JALKAPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 15.11.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, PHYK Garden 15.11.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Riika Latvia 15.-18.11.2012
SALIBANDY: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 13.11.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 8.11.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio tytöt, Töölön Pallokenttä 1.11.2012
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 1.-2.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 1.11.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya pojat, Myllypuron Pallomylly 31.10.2012 
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Karkkila 30.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos & Estudiantes, Töölön Pallokentät 29.10.2012
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia ja PHYK Celta Vigo, Töölön Pallokentät 26.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK Valencia ja PHYK Celta Vigo 
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Estudiantes
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya tytöt, Kouvola 12.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio pojat, Kerava 12.10.2012
LENTOPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, 11.10.2012 Hummpila
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinnat, lukio pojat 10.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Leppävaara 9.10.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Tikkurila Vantaa 4.-7.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK River Plate, Töölön pallokenttä 7, 3.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos, Töölön pallokentt 7, 3.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 21.9.2012 
SALIBANDY: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 70.-18.9.2012
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä, 14.9.2012
JÄÄKIEKKO: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, Hämeenlinna, 4.-5.9.2012
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 24.5.2012
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2012
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 16.5.2012
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 15.5.2012
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodrom 14.05.2012
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön FIM-kenttä 8.5.2012
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 4.5.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliigan (EYBL) LOPPUTURNAUS, ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 4.-6.5.2012
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 2.5.2012
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Helsinki 26.4.2012
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Malmin liiketalousopisto 25.4.2012
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 24.4.2012
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön pallokentät 23.4.2012
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Erä III, Vantaan Energia Areena 18.4.2012
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Vantaan Energia Areena 18.4.2012
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 17.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio tytöt, Oulunkylä 12.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Pirkkola & Myllypuro 12.4.2012  
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya tytöt, Oulunkylä 12.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya pojat, Myllypuro 12.4.2012
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 2.4.2012  
KAUKALOPALLO: HOUn puolivälierät ja finaalit, ya pojat, PHYK 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 21.3.2012
KORIPALLO: kansainvälinen harjoitusottelu, 7-8lk pojat, Pirkkolan palloiluhalli 21.3.2012  
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Seinäjoki 20.3.2011 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Hauho 15.3.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Tapanilan urheilukeskus 14.3.2012
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi Center 13.3.2012
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 12.3.2012
JÄÄKIEKKO: kansainvälinen harjoitusottelu, ya pojat, Cardigan Mountain School, USA - PHYK, Hyvinkää 8.3.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK Valencia
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Estudiantes  
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Talin tekonurmi 26.9.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Sahara 21.9.2011 
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya pojat, Leppävaaran tekonurmi 21.9.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio pojat, Kerava 20.9.2011
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pallokenttä 6 19.9.2011  
JÄÄKIEKKO: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, Jyväskylä, 6.-7.9.2011
TANSSI: Koululiikuntaliiton Power Mover finaali, lukio tytöt, Töölön Kisahallai 31.5.2011
SALIBANDY: Koululaisten MM-kisat, tytöt ja pojat, Pilzen, Tsekin tasavalta 23.-29.5.
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 23.5.2011  
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 19.5.2011  
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 17.5.2011
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2011
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön pallokentät 5.5.2011
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 5.5.2011
TANSSI:  Koululiikuntaliiton Power Mover aluefinaali, lukio tytöt, Kerava 4.5.2011
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 4.5.2011
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön pallokentät 2.5.2011
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Malmin liiketalousopisto 28.4.2011
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets, Helsingin liiketalousopisto 27.4.2011  
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helsingin liiketalousopisto 26.4.2011  
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Jyväskylä 18.4.2011 
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helsingin liiketalousopisto 12.4.2011
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helsingin liiketalousopisto 11.4.2011
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya pojat, Helsinki 7.4.2011
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Helsinki 7.4.2011  
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio tytöt, Helsinki 7.4.2011  
KAUKALOPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 30.3.2011  
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Malmin liiketalousopisto 30.3.2011 
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Malmin liiketalousopisto 29.3.2011 
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 23.3.2011  
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki & Unicaja, Pirkkolan palloiluhalli 21.3.2011
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets, Pirkkolan palloiluhalli 17.3. 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 15.3.2011
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia, Talin halli 14.3.2011 
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Mystics & Storm, PHYK Garden 11.3. 
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 9.3.2011  
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 8.3.2011
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 7.3.2011 
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 3.3.2011
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 3.3.2011
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Storm, PHYK Garden 2.3.2011
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 2.3.2011  
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 15.2.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia & PHYK Celta Vigo, Talin halli 14.2.2011 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Espoon Kauklahti 10.2.2011
HIIHTO: HEVOn mestaruuskilpailut, ya tytöt ja pojat, Hakunila 9.2.2011
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 8.2.2011 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Unicaja, PHYK Garden 3.2.2011 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Mystics, PHYK Garden 2.2.2011
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 2.2.2011  
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu, Puistola 1.2.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK River Plate, 31.1.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kokkola 25.1.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 24.1.2011 
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Kokkola 22.1.2011
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 20.1.2011