Urheilun tuloksia

EdellinenEdellinen   SeuraavaSeuraava
 
Jalkapallo , LUKIO , MUUT
 
JALKAPALLO: koululaisten MM-KISAT, ya & lukio, tytöt & pojat, Praha Tsekki 21.-29.5.2017
 
Tyttöjen ohjelma (alkamisajat Suomen aikaa)

MA 22.5. Ranska - PHYK 3 - 0 (0 - 0)

TI 23.5. PHYK - Turkki 1 - 1 (0 - 1)
maalitykki: 1-1 Sole Tikkanen

TI 23.5. Tsekki - PHYK 0 - 13 (0 - 5)
maalitykit: 0-1 JenicaGustafsson, 0-2 Iina Hannula, 0-3 Hannula, 0-4 Eeva Villberg, 0-5 Hannula, 0-6 Etti Hyryläinen, 0-7 Hannula, 0-8 Siiri Eteläaho, 0-9 Eteläaho, 0-10 Villberg, 0-11 Sanni Solehmainen, 0-12 Saana Ranta, 0-13 Eteläaho 

KE 24.5. PHYK - Kreikka 4 - 0 (1 - 0)
maalitykit: 1-0 Eeva Villberg, 2-0 Sole Tikkanen, 3-0 Iina Hannula, 4-0 Siiri Eteläaho

KE 24.5. Chile - PHYK 0 - 11 (0 - 5)
maalitykit: 0-1 Iina Hannula, 0-2 Eeva Villberg, 0-3 Villberg, 0-4 Villberg, 0-5 Siiri Eteläaho, 0-6 Hannula, 0-7 Joanna Tolvanen, 0-8 Eteläaho, 0-9 Tolvanen, 0-10 Tolvanen, 0-11 Tolvanen  

PE 26.6. (sijat 1.-8.)
Suomi - Brasilia 1 - 2 (1 - 1)
maalitykki; 1-1 rp Iina Hanula

LA 27.6. sijoitusottelu (sijat 5.-8.)
Suomi - Tanska 0 - 2 (0 - 1)

SU 28.6. sijoitusottelu (sijat 7.-8.)
Suomi - Kreikka 3 - 0 (0 - 0)
maalitykit: 1-0 Siiri Hurme, 2-0 Sole Tikkanen, 3-0 Tikkanen


poikien ohjelma (alkamisajat Suomen aikaa)

MA 22.5. Slovenia - PHYK 0 - 0

TI 23.5. Kreikka - PHYK 3 - 0 (0 - 0)

TI 23.5. PHYK - Belgia 0 - 4 (0 - 2)

KE 24.5. Ranska - PHYK 4 - 1 (3 - 1)
maalitykki: 1-3 Henri Koskinen

KE 24.5. PHYK - Qatar 0 - 4 (0 - 1)

PE 26.6. (sijat 17. - 24.)
Suomi - Armenia 3 - 2 (3 - 0)
maalitykit: 1-0 rp Henri Koskinen, 2-0 Tapio Valve, 3-0 Reko Räsänen

LA 27.6. sijoitusottelu (sijat 17.-20.)
Suomi - Luxemburg 1 - 2 (1 - 0)
maalitykki:1-0 Johannes Yli-Kokko

SU 28.6. sijoitusottelu (sijat 19.-20.)
Suomi - Belgia 1 - 0 (0 - 0)
maalitykki: 1-0 Nati Mustonen

PHYK:n tyttöjen kokoonpano: Siiri Eteläaho, Jenica Gustafsson, Iina Hannula, Ria Holstein, Siiri Hurme, Etti Hyryläinen, Kiia Kaljunen, Aino Lehikoinen, Julia Leskinen, Nea Miettinen, Taru Pakarinen, Saana Ranta, Nelli Salminen, Nea Silvola, Sanni Solehmainen, Sole Tikkanen, Joanna Tolvanen, Eeva Villberg, valmentajat Päivi Lehto & Jarmo Österlund, fysioterapeutti Emma Virtanen, tuomari Sini Hakala, HOD Harri Jokela 

PHYK:n poikien kokoonpano: Tommi Arffman, Jasin Khary, Samu Korkalainen, Henri Koskinen, Eeli Lehto, Akseli Lehtojuuri, Elias Mattila, Nati Mustonen, Vikke Niemi, Reko Räsänen, Rasmus Smidtslund, Jonni Stockus, Jesse Suikki, Miika Tuoreniemi, Joona Tukiainen, Tapio Valve, Johannes Yli-Kokko, valmentajat Jaakko Nevanlinna & Juska Savolainen, fysioterapeutti Krista Puhakka, HOD Harri Jokela

Arkisto

  
   Hae
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio pojat, PHYK Garden 11.12.2017
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EGBL) WU17, Kosice, Slovakia, 23.-26.11.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjan alkulohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 15.11.2017
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilä 1.-3.11.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Järvenpää 31.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, PHYK I & PHYK II, ya pojat, Helsinki 30.11.2017
ULTIMATE: ya ja lukio tytöt ja pojat, Pallomylly 26.10.2017
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EGBL) WU17, Riika, Latvia 26.-29.10.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Helmi Center 25.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK I, ya tytöt, Helsingin Pallokenttä 21.9.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK II, ya tytöt, Nurmijärvi 20.9.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK I, ya pojat, Porvoo 19.9.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 11.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, PHYK I, ya tytöt, Kirkkonummi 11.10.2017
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Suomalainen yhteiskoulu 10.10.2017
YLEISURHEILU: HUPSin yläasteen tyttöjen ja poikien kisat, Eläintarha yu-kenttä 4.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, PHYK II, ya pojat, Töölön pallokenttä 2.10.2017
JALKAPALLO: KLL:n 1. kierros, lukio tytöt, Vantaa 7.9.2017
Naytettava JALKAPALLO: koululaisten MM-KISAT, ya & lukio, tytöt & pojat, Praha Tsekki 21.-29.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin lopputurnaus (sijat 13.-15. & 16.-18.), ya pojat, PHYK III & PHYK IV, Pallokenttä 6 24.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin lopputurnaus (sijat 5.-8.), ya pojat, PHYK I, Pallokentän Sahara 23.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK II, Pallokentän Sahara 22.5.2017
YLEISURHEILU: kansainväliset viestikarnevaalit, ya tytöt & pojat, Vaasa 20.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn Final Three -lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2017
PESÄPALLO: HUPSin lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 17.5.2017
PESÄPALLO: HUPSin lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2017
LIPPUPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Helsingin Velodrom 15.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 9.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya pojat (PHYK I & PHYK IV), Töölön Pallokenttä (Sahara) 5.5.2017
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 4.5.2017
JALKAPALLO: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Pallokentän Sahara 2.5.2017
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt & pojat, Myllypuron Arena Center 27.4.2017
KORIPALLO: vuotuinen haasteottelu 7lk tytöt vs. 7lk pojat, PHYK Garden 25.4.2017
LENTOPALLO: HLOU:n Final Six -lopputurnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 20.4.2017
RINGETTE: kansainvälinen kutsuturnaus, ya & lukio tytöt, Hyvinkää 19.4.2017
LENTOPALLO: HLOUn alkukarsintaa, lukio tytöt & pojat, PEerho (ex-Helmi liiketalousopisto) 11.4.2017
UINTI: HEVOn mestaruuskisat, ya tytöt ja pojat, Espoonlahden uimahalli 6.4.2017
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan ja Oulunkylän jäähalli 6.4.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 8.3.2017
JÄÄPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, 8lk pojat, Oulunkylän tekojää 7.3.2018
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena center 7.3.2017
KORIPALLO: HLOUn Final Three -lopputurnaus, Helmi center 1.3.2017
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi center 27.2.2017
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Riihimäki 27.2.2017
KORIPALLO: kansainvälinen kutsuturnaus, 7lk tytöt & HBA-pojat, Madrid 17.-19.2.2017
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 9.2.2017
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Kuremaa Viro, 2.-5.2.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 7lk & 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 1.2.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 7lk ja 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 25.1.2017
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio tytöt, Pirkkola 24.1.2017
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, lukio tytöt, Järvenpää 20.1.2017
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, lukio pojat, Ruskeasuon Arena center 19.1.2017
KAUKALOPALLO: Hgin sarjaa, 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 18.1.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Malmin palloiluhalli 16.1.2017
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 19.12.2016
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 19.12.2017
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 16.12.2016
JÄÄPALLO: Hgin alkusarja, 7lk ja 8lk pojat, Oulunkylän tekojäärata 13.12.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkala 13.12.2016
SALIBANDY: KLL:n alkusarjaa, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 13.12.2016
KORIPALLO: MM-karsinnat, lukio pojat, Mäkelänrinne 13.12.2016
SALIBANDY:KLL:n alkusarjaa, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 9.12.2017
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Vaasa 8.12.2016
JALKAPALLO: MM-karsinnat, ya & lukio tytöt, Talin jalkapallohalli 1.12.2016
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Riika Latvia, 24.-27.11.2016
JALKAPALLO: Urheiluakatemiaturnauksen karsinta, lukio tytöt, Vaasa 21.11.2016
KAUKALOPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 16.11.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Malmin Palloiluhalli 15.11.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, HJK:n halli 9.11.2016
JALKAPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, 7.11.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya tytöt, HJK:n halli 3.11.2016
JALKAPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan tekonurmi 3.11.2016
KAUKALOPALLO: Hgin alkusarjaa, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 2.11.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, ya tytöt, Hyvinkää 2.11.2016
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-lopputurnaus, lukio pojat, Eerikkilä 2.-4.11.2016
ULTIMATE: Hgin mestaruusturnaus, sekajoukkueet ya & 2. asteen opiskelupaikat, Pallomylly 31.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya pojat (PHYK II & PHYK III), Oulunkylän tekonurmi 28.10.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 26.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya tytöt, PHYK II, Pikrkkolan tekonurmi 26.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya pojat (PHYK I), Helsinki 16.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Myymäen halli 13.10.2016
KORIPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Salo 12.10.2016
JALKAPALLO: HUPSin alkusarjaa, ya tytöt (PHYK I), Pirkkolan tekonurmi 12.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n pienpelien alkusarjaa, lukio pojat, Porvoo 10.10.2016
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan tekonurmi 6.10.2016
KORIPALLO: U18 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Daugavpils Latvia 29.9.-2.10.2016
JALKAPALLO: KLL:n alkusarjaa, ya pojat (PHYK II), Jokelan Intersport Puhos-Areena 26.9.2016
YLEISURHEILU: Hgin mestaruuskisat, ya tytöt ja pojat, Eläintarhan yleisurheilukenttä 20.9.2016
SUKKULAVIESTI: School Action Day, ya tytöt ja pojat, Leppävaaran yleisurheilukenttä 13.9.2016
JALKAPALLO: ya työt, PHYK - Saarbrucken (Saksa), Pirkkola 5.9.2016
SUUNNISTUS: KLL:n SM-kisat, ya tytöt, Kajaani 26.-27.8.2016
KORIPALLO: haasteottelu 7lk tytöt vs 7lk pojat, PHYK Garden 31.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2016
SALIBANDY: HUPSin sijoituspelit (5.-8.), ya pojat, PHYK SSV, Ruskeasuon Arena center 18.5.2016
SALIBANDY: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena center 18.5.2016
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodromi 16.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt Meilahti 13.5.2016
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 12.5.2016
KORIPALLO: Helmi centerin kutsuturnaus, ya tytöt, Helmi center 11.5.2016
KORIPALLO: Helmi centerin kutsuturnaus, ya pojat, Helmi center 10.5.2016
SALIBANDY: HUPSin Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 3.5.2016
SALIBANDY: HUPSin alkusarjaa, ya pojat, PHYK Erä, Myllypuron Arena center 29.4.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Helsinki 28.4.2016
SALIBANDY: HUPSin alkusarjaa, ya pojat, PHYK SSV, Munkkiniemen yhteiskoulu 27.4.2016
SALIBANDY: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helsinki 25.4.2016
ULTIMATE: Hgin mestaruusturnaus, tytöt ja pojat, lukio ja yläaste, Myllypuron pallomylly 21.4.2016
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), SUPERFINAALI, ya tytöt, Riika Latvia 21.-24.4.2016
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Vaasa 21.4.2016
LENTOPALLO: Helsingin sarjan alkuturnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 13.4.2016
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan jäähalli 7.4.2016
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 7.4.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan pronssiottelu, 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 23.3.2016
UINTI: HEVOn mestraruuskisat ya tytöt, Espoonlahden uimahalli 17.2.3.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkopelit, 8lk & 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 16.3.2016
HIIHTO: koululaisten SM-KISAT, Rovaniemi 13.3.2016
SALIBANDY: KLL:n aluefinaali, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena center 10.3.2016
SALIBANDY: KLL:n 2. kierros, lukio pojat, Tikkurila 10.3.2016
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Lepävaara 9.3.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkopeli, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 9.3.2016
KÄSIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 4.3.2016
KORIPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi Center 2.3.2016
JÄÄPALLO: Hgin sarjan lopputurnaus, 9lk pojat, Oulunkylän tekojää 2.3.2016
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helmi Center 1.3.2016
KORIPALLO: kansainvälinen kutsuturnaus, ya pojat, Madrid 25.-28.2.2016
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Liepaja Latvia 25.-28.2.2016
JÄÄKIEKKO: ystävyysottelu, 8lk pojat, Malmin jäähalli 17.2.2016
SALIBANDY: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Helsinki 10.2.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 9lk pojat, Myllypuron jäähalli 10.2.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 8lk pojat, Myllypuron jäähalli 27.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Kokkola 26.1.2016
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 25.1.2016
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio tytöt, PHYK Garden 22.1.2016
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 20.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, lukio tytöt, Tikkurila 19.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, alkusarja, ya tytöt, Ruskeasuon Arena center 15.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, ya pojat, Ruskeasuon Arena center 15.1.2016
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus alkusarja, lukio pojat, Helsinki 14.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kauhajoki 12.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 11.1.2016
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Helmi center 15.12.2015
KORIPALLO: HLOU:n välierä, lukio tytöt, PHYK Garden 11.12.2015
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio pojat, PHYK Garden 10.12.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan loppuottelu, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 9.12.2015
JÄÄPALLO: Helsingin sarjan alkukarsinta, ya tytöt & pojat, Oulunkylän tekojää 8.12.2015
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Levice Slovakia 3.-6.12.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta, lukio tytöt, Oulu 3.12.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan jatkolohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 2.12.2015
JALKAPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 16.11.2015
KAUKALOPALLO: Helsingin sarjan alkulohko, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 11.11.2015
JALKAPALLO: HLOU:n välierä, lukio tytöt, HJK:n kupla 10.11.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Helmi center 4.11.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, PHYK I, Pallokenttä 4.11.2015
KÄSIPALLO: alkusarja, lukio tytöt, Lärkän 4.11.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Helmi center 28.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjan 2. kierros, ya pojat, II-joukkue (8lk), Leppävaara 27.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjan 2. kierros, ya pojat, I-joukkue (9lk), Sahara 26.10.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio pojat, SUMMA-halli 22.10.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta 2. kierros, lukio pojat, Talin halli 21.10.2015
KORIPALLO: U17 Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Lida, Valko-Venäjä 16.-18.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio tytöt, Salo 7.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya tytöt, PHYK I, Porvoo 6.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, lukio pojat, Salo 6.10.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya tytöt, PHYK II, Helsingin Pallokenttä 30.09.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya pojat, II-joukkue (8lk), Töölön pallokenttä 25.9.2015
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinta 1. kierros, lukio pojat, Pukinmäen Aava-areena 22.9.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, alkusarjaa, ya pojat; I-joukkue (9lk), Porvoo 22.9.2015
YLEISURHEILU: Helsingin mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 21.9.2015 
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, 7lk pojat, PHYK Juventus, Sahara 22.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2015
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, Töölön pallokentät 19.5.2015
PESÄPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 18.5.2015
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7lk tytöt, Töölön Pallokenttä Sahara 15.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 13.5.2015
PESÄPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 12.5.2015 
PESÄPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 11.5.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Töölön Pallokenttä Sahara 11.5.2015
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Leppävaara 7.5.2015
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 6.5.2015
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia & Celta Vigo, Leppävaara 6.5.2015
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets, Helmi Center 5.5.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, 7lk pojat, Helmi Center 4.5.2015
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Pirkkolan urheilupuisto 29.4.2015
PESÄPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, Ruskeasuon hiekkakenttä 27.4.2015
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio pojat, Helmi Center 14.4.2015
JALKAPALLO: MM-KISAT, ya ja lukio, työt ja pojat, Guatemala 13.-20.4.2015
LENTOPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio sekajoukkue, Helmi Center 10.4.2015
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Garden 9.4.2015
KORIPALLO: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Helmi Center 9.4.2015
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat; Pirkkolan jäähalli 9.4.2015
KAUKALOPALLO: SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 9.4.2015
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Vantaan Energia Areena 8.4.2015
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Töölön Pallokenttä 6 7.4.2015
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK Estudiantes, Töölön Pallokenttä Sahara 31.3.2015
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus ya pojat, Helmi Center 30.3.2015
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya tytöt, Helmi Center 24.3.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 23.3.2015
KORIPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Mystics & Storm, Helmi Center 19.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, 7lk pojat, Myllypuron jäähalli 18.3.2015
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 17.3.2015
JÄÄKIEKKO: kansainvälinen harjoitusottelu, ya pojat, Hyvinkään jäähalli 12.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat 8lk ja 9lk, Myllypuron jäähalli 11.3.2015
SALIBANDY: HLOUn Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, 10.3.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, Riika Latvia 5.-8.3.2015
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat 7lk & 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 4.3.2015
SALIBANDY: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 27.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Unicaja & CSKA, PHYK Garden 26.2.2015
KORIPALLO: HOUn Lopputurnaus, 7lk työt, Helmi Center 25.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm, Vuosaaren urheilutalo 24.2.2015
JÄÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Oulunkylän tekojää 24.2.2015
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & Mystics, PHYK Garden 23.2.2015
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Oulu 10.2.2015
JÄÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Kontulan tekojää 10.2.2015
KORIPALLO: HLOUn välierä, lukio pojat, PHYK Garden 6.2.2015
RINGETTE: lukio tytöt, Raisio 5.2.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 9lk, Myllypuron jäähalli 4.2.2015
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Lakers & Unicaja, PHYK Garden 30.1.2015
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & Erä III, Ruskeasuon Arena Center 29.1.2015
JALKAPALLO: KLL.n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kokkola 29.1.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 8lk, Myllypuron jäähalli 28.1.2015
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, PHYK Garden 23.1.2015
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat 7lk, Myllypuron jäähalli 21.1.2015
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena Center 16.1.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Riika Latvia 15.-18.1.2015
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, Riika Latvia 15.-18.1.2015
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Myllypuron Arena Center 16.1.2015 
SALIBANDY: KLL:n SM-sarja, ya tytöt, Porvoo 14.1.2015
JALKAPALLO: Urheiluakatemioiden SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto 13.-15.1.2015
SALIBANDY: KLL:n SM-sarja, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 16.12.2014
KORIPALLO: kansainvälinen turnaus, lukio, pojat, Ljubljana Slovenia 15.-18.12.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarja, lukio pojat, PHYK Garden 11.12.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, lukio pojat, Espoo 10.12.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 10.12.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 10.12.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 9.12.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki, PHYK Garden 9.12.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Mystics & Comets & Storm, PHYK Garden 8.12.2014
SALIBANDY:HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Erä & PHYK Oilers, Ruskeasuon Arena Center 26.11.2014
SALIBANDY: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Erä III & PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 25.11.2014
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 18.11.2014
KORIPALLO: MM-karsinta, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 18.11.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 12.11.2014
KORIPALLO: MM-karsinta, lukio tytöt, Helmi Center 11.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-sarja, aluefinaali, lukio pojat, Helsinki 8.11.2014
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, Kuremaa Viro 6.-9.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes, Töölön Pallokenttä Sahara 7.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia, Pirkkolan tekonurmi 6.11.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Celta Vigo, Pirkkolan tekonurmi 5.11.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-sarja aluefinaali, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 5.11.2014
SALIBANDY: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, Ruskeasuon Arena Center 4.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Talin halli 3.11.2014
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 30.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Pirkkala 30.10.2014
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK River Plate, Talin tekonurmi 29.10.2014
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilä 29.-31.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio tytöt, Leppävaara 23.10.2014
KORIPALLO: Euroopan Nuorten Koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Ventspils Latvia 23.-26.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio pojat, Malmin palloiluhalli 22.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n aluefinaali, lukio pojat, Salo 21.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus 1. kierros (pienpeli), ya pojat, Töölön pallokenttä 9.10.2014
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, lukio tytöt, Salo 8.10.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus 1. kierros (pienpeli), lukio pojat, Töölön pallokenttä 8.10.2014
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 1.10.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK River Plate & PHYK Flamengo & PHYK Santos & PHYK Estudiantes
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Riika, Latvia 26.-28.9.2014
PESÄPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 23.5.2014
PESÄPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 23.5.2014
PESÄPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 22.5.2014
PESÄPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden pesäpallostadion 19.5.2014
KORIPALLO: kansainvälisiä ystävyysotteluita, lukio tytöt & pojat Pirkkolan palloiluhalli 15.-16.5.20154
PESÄPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn karsintaa, lukio pojat
JALKAPALLO:HOUn Final Four, 7lk tytöt, PHYK Manchester United & Arsenal, Töölön pallokenttä (Sahara) 12.5.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, PHYK Juventus, Töölön pallokenttä (Sahara) 12.5.2014
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodromi 12.5.2014
KORIPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt & pojat, Pirkkolan palloiluhalli & Helmi center 9.5.2014
PESÄPALLO: HLOUn karsintaa, lukio tytöt, Pirkkola 9.5.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarja (pienpelit), 7lk pojat, Töölön pallokentät 8.5.2014
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa (pienpelit), 7lk tytöt, Töölön pallokentät 6.5.2014 
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Leppävaaran urheilupuisto 6.5.2014
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia, Leppävaaran urheilupuisto 5.5.2014
JALKAPALLO: Futsalin MM-KISAT, ya & lukio tytöt, Cagliari, Italia, 27.4.-2.5.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL) FINAL SIX -LOPPUTURNAUS, ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Vilna, Liettua 25.-27.4.2014
LENTOPALLO: HLOUn lopputurnaus, lukio tytöt & pojat, Helmi center 23.4.2014
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK RuRu, Myymäen Energia Areena 23.4.2014
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Helmi center 16.4.2014
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya pojat, Helmi center 11.4.2014
KAUKALOPALLO: SM-lopputurnaus, lukio pojat, Pirkkolan jäähalli 10.4.2014
KAUKALOPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Oulunkylän jäähalli 10.4.2014
KORIPALLO:HLOUn Final Four, lukio tytöt, Helmi center 9.4.2014
LENTOPALLO: HOUn Final Six -lopputurnaus, ya tytöt, Helmi center 4.4.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Minsk Valko-Venäjä 27.-29.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn välierä & Final Three -lopputurnaus, ya pojat, PHYK 9lk & 8lk & 7lk, Myllypuron jäähalli 26.3.2014
SALIBANDY: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 25.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Tapanilan urheilukeskus 24.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus aluefinaali, ya tytöt, Porvoon urheiluhalli 19.3.2014
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Storm & PHYK Comets, Helmi center 19.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkosarjaa, ya pojat, PHYK  9lk & 8lk & 7lk, Myllypuron jäähalli 19.3.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Oulu 18.3.2014
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi center 17.3.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Tallinna 14.-16.3.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, Pallomylly 12.3.2014
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopelit, PHYK 7lk & PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 12.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk tytöt, Helmi center 7.3.2014
JALKAPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, Pallomylly 5.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi center 4.3.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 2. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 4.3.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, PHYK Zalgiris & PHYK Rytas, Helmi center 28.2.2014
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm, Helmi center 24.2.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Happee, Ruskeasuon Arena Center 14.2.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 12.2.2014
HIIHTO: HEVOn kisat, Hakunilan urheilupuisto 12.2.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 11.2.2014
RINGETTE: harjoitusottelu, lukio tytöt, Raisio 6.2.2014
ULTIMATE: SM-karsinnat, lukio tytöt ja pojat, Pirkkolan palloiluhalli 6.2.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK CSKA, PHYK Garden 3.2.2014 
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Rytas, PHYK Garden 31.1.2014
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk tytöt, PHYK Garden 30.1.2014
KORIPALLO:HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Zalgiris PHYK Garden 28.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Lakers, PHYK Garden 27.1.2014
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Vilna Liettua 23.-26.1.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 23.1.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio tytöt, Pori 23.1.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 22.1.2014
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 21.1.2014
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, Viikki 21.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Mystics PHYK Garden 17.1.2014 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 1. kierros, lukio pojat, Porvoo 16.1.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 15.1.2014
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 15.1.2014
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Tapanilan Urheilukeskus 15.1.2014
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm PHYK Garden 10.1.2014
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto 8.-10.1.2014
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio pojat, Lappeenranta 17.12.2013
KORIPALLO: KV-kutsuturnaus, lukio tytöt & pojat, Llubljana Slovenia 16.-18.12.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Lappeenranta 12.12.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Äänekoski 12.12.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya pojat, Oulu 11.12.2013
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 11.12.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Lakers & PHYK CSKA, PHYK Garden 9.12.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Moskova, Venäjä 5.-8.12.2013
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Celta Vigo, Pallokenttä 6 27.11.2013 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Oilers & PHYK Erä & PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 26.11.2013
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia, Pallokenttä 6 19.11.2013 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 19.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 13.11.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm & PHYK Mystics PHYK Garden 11.11.2013
JALKAPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 8.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Munkkiniemen yhteiskoulu 7.11.2013 
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes & PHYK Santos, Pallokenttä 6
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 6.11.2013
JALKAPALLO: Harjoitus- ottelumatka, lukio tytöt, Saarbrucken Saksa 4.-8.11.2013
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Pirkkola 31.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya tytöt, Pallokenttä 31.10.2013
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 31.10.-1.11.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio tytöt, Lahti 30.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio pojat, Pallomylly 29.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya pojat, Jokela 29.10.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Liepaja Latvia 24.-27.10.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Salo 23.10.2013
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pallokenttä 6 10.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Kerava 7.10.2013
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos & PHYK River Plate & PHYK Estudiantes, Töölön pallokenttä 4.10.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 3.-6.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Sahara 2.10.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya pojat, Töölön pallokenttä 23.9.2013
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä 18.9.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio pojat, Porvoo 17.9.2013 
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2013
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 17.5.2013
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 16.5.2013
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Kouvola 16.5.2013
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 15.5.2013
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön FIM-kenttä 14.5.2013
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodrom 13.05.2013
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön FIM-kenttä 7.5.2013
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 6.5.2013
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Mäkelänrinteen halli 6.5.2013
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi liiketalousopisto 6.5.2013
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 3.5.2013
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi liiketalousopisto 29.4.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 25.4.2013
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helmi Liiketalousopisto 23.4.2013
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 23.4.2013
JALKAPALLO: koululaisten MM-KISAT, tytöt ja pojat, Bordeaux Ranska 14.-22.4.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Helsinki 11.4.2013
ULTIMATE: lukio tytöt ja pojat, Laaksolahden jalkapallohalli 9.4.2013 
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helmi Liiketalousopisto 8.4.2013 
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Pirkkola & Myllypuro 4.4.2013
KORIPALLO: koululaisten MM-KISAT, tytöt, Kypros 28.3.-5.4.2013 
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Pietari Venäjä 28.-31.3.2013
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Helmi Liiketalousopisto 26.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Liiketalousopisto 25.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK 7lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 20.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi Liiketalousopisto 19.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopelit, ya pojat, PHYK 7lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 13.3.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk pojat, Helmi Liiketalousopisto 12.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki, PHYK Garden 8.3.2013
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya tytöt, PHYK RuRu, Ruskeasuon Arena Center 7.3.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 2. kierros, lukio pojat, Porvoo 6.3.2013
KAUKALOPALLO: HOUn jatkopeli, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 6.3.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Lahti 5.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Mystics, PHYK Garden 4.3.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK CSKA, PHYK Garden 1.3.2013
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Tapanilan urheilukeskus 28.2.2013 
SALIBANDY: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 28.2.2013
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Storm, Munkkiniemen yhteiskoulu 26.2.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya pojat, Vaasa 14.2.2012
HIIHTO: HEVOn mestaruuskilpailut, ya tytöt ja pojat, Hakunila 13.2.2013
KORIPALLO: HOUn Final Four, 7lk tytöt, Helmi Center 11.2.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 6.2.2013
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), lukio pojat, Pallomylly 6.2.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarjaa, 7lk pojat, PHYK Garden 4.2.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Oilers, Ruskeasuon Arena Center 1.2.2013 
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Riika Latvia 31.1.-3.2.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 30.1.2013
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 25.1.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 24.1.2013
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Jelgava Latvia 24.-27.1.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 23.1.2013
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 23.1.2013
SALIBANDY: HLOUn välierä, lukio tytöt, Oulunkylän yhteiskoulu 22.1.2013
SALIBANDY: HELMI-turnaus, lukio pojat, Myllypuron Arena Center, 21.-22.1.2013
KORIPALLO: MM-kisojen karsinnat, tytöt ja pojat, Mäkelänrinne 22.1.2013
KORIPALLO: MM-kisojen karsinnat, tytöt & pojat, Mäkelänrinne, 22.1.2013
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio pojat, PHYK Garden 21.1.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Unicaja & PHYK CSKA, PHYK Garden 18.1.2013 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Lakers, PHYK Garden 17.1.2013 
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya tytöt, Nokian palloiluhalli, 17.1.2013
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 16.1.2013
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Comets & PHYK Storm & PHYK Mystics, PHYK Garden 15.1.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 15.1.2013
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 11.1.2013
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, lukio pojat, Ruskeasuon Arena Center 10.01.2013
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Eerikkilän urheiluopisto, 9.-11.11.2013
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli, lopputurnaus 20.12.2012
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli, puolivälierä 19.12.2012
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia ja Celta Vigo, Pallomylly 18.12.2012
KORIPALLO: KV-kutsuturnaus, lukio tytöt & pojat, Llubljana Slovenia 17.-19.12.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Kotka 14.12.2012
KAUKALOPALLO: Helsingin sarja, lukio pojat, Myllypuron jäähalli 12.12.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 11.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Munkkiniemen yhteiskoulu 11.12.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, lukio tytöt, Tikkurilan Tiikeriareena 11.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio tytöt, Jyväskylä 3.12.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 29.11-2.12.2012
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK RuRu & PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 22.11.2012
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Oilers & PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 21.11.2012 
SALIBANDY: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Happee & PHYK SSV, Ruskeasuon Arena Center 20.11.2012 
JALKAPALLO: HLOU:n Final Four -lopputurnaus, lukio tytöt, Pallomylly 15.11.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, PHYK Garden 15.11.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya pojat, HBA PHYK Cadets, Riika Latvia 15.-18.11.2012
SALIBANDY: HLOUn alkusarja, lukio tytöt, Myllypuron Arena Center 13.11.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio tytöt, Pirkkolan palloiluhalli 8.11.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio tytöt, Töölön Pallokenttä 1.11.2012
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 1.-2.12.2012
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 1.11.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya pojat, Myllypuron Pallomylly 31.10.2012 
KORIPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Karkkila 30.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos & Estudiantes, Töölön Pallokentät 29.10.2012
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia ja PHYK Celta Vigo, Töölön Pallokentät 26.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK Valencia ja PHYK Celta Vigo 
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Estudiantes
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), aluefinaali, ya tytöt, Kouvola 12.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), aluefinaali, lukio pojat, Kerava 12.10.2012
LENTOPALLO: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, 11.10.2012 Hummpila
JALKAPALLO: Urheiluoppilaitosten SM-karsinnat, lukio pojat 10.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Leppävaara 9.10.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliiga (EYBL), ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Tikkurila Vantaa 4.-7.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK River Plate, Töölön pallokenttä 7, 3.10.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Santos, Töölön pallokentt 7, 3.10.2012
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Porvoo 21.9.2012 
SALIBANDY: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, lukio pojat, Eerikkilän urheiluopisto, 70.-18.9.2012
YLEISURHEILU: HOU:n mestaruuskilpailut, yläaste tytöt ja pojat, Eläintarhan kenttä, 14.9.2012
JÄÄKIEKKO: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, Hämeenlinna, 4.-5.9.2012
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 24.5.2012
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 21.5.2012
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 16.5.2012
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 15.5.2012
LIPPUPALLO: SM-lopputurnaus, ya pojat, Helsingin Velodrom 14.05.2012
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön FIM-kenttä 8.5.2012
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 4.5.2012
KORIPALLO: Euroopan nuorten koripalloliigan (EYBL) LOPPUTURNAUS, ya tytöt, HBA PHYK Cadets, Czluchow Puola 4.-6.5.2012
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 2.5.2012
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Helsinki 26.4.2012
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Malmin liiketalousopisto 25.4.2012
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 24.4.2012
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön pallokentät 23.4.2012
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Erä III, Vantaan Energia Areena 18.4.2012
SALIBANDY: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Vantaan Energia Areena 18.4.2012
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 17.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio tytöt, Oulunkylä 12.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Pirkkola & Myllypuro 12.4.2012  
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya tytöt, Oulunkylä 12.4.2012
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya pojat, Myllypuro 12.4.2012
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helsingin liiketalousopiston Helmi center 2.4.2012  
KAUKALOPALLO: HOUn puolivälierät ja finaalit, ya pojat, PHYK 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 21.3.2012
KORIPALLO: kansainvälinen harjoitusottelu, 7-8lk pojat, Pirkkolan palloiluhalli 21.3.2012  
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS (pienpelit), ya tytöt, Seinäjoki 20.3.2011 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya tytöt, Hauho 15.3.2012
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Tapanilan urheilukeskus 14.3.2012
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helmi Center 13.3.2012
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya pojat, PHYK CSKA, Helmi Center 12.3.2012
JÄÄKIEKKO: kansainvälinen harjoitusottelu, ya pojat, Cardigan Mountain School, USA - PHYK, Hyvinkää 8.3.2012
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya tytöt, PHYK Valencia
JALKAPALLO: HOUn alkusarjaa, ya pojat, PHYK Estudiantes  
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya tytöt, Talin tekonurmi 26.9.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio tytöt, Sahara 21.9.2011 
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpelit), 1. kierros, ya pojat, Leppävaaran tekonurmi 21.9.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-turnaus (pienpeli), 1. kierros, lukio pojat, Kerava 20.9.2011
JALKAPALLO: HLOU:n alkusarjaa, lukio tytöt, Pallokenttä 6 19.9.2011  
JÄÄKIEKKO: Urheiluoppilaitosten SM-turnaus, Jyväskylä, 6.-7.9.2011
TANSSI: Koululiikuntaliiton Power Mover finaali, lukio tytöt, Töölön Kisahallai 31.5.2011
SALIBANDY: Koululaisten MM-kisat, tytöt ja pojat, Pilzen, Tsekin tasavalta 23.-29.5.
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio pojat, Meilahden urheilupuisto 23.5.2011  
PESÄPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt, Meilahden urheilupuisto 19.5.2011  
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, Meilahden pesäpallostadion 17.5.2011
PESÄPALLO: HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Meilahden pesäpallostadion 16.5.2011
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. pojat, Töölön pallokentät 5.5.2011
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, Leppävaaran urheilupuisto 5.5.2011
TANSSI:  Koululiikuntaliiton Power Mover aluefinaali, lukio tytöt, Kerava 4.5.2011
JALKAPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya pojat, Leppävaaran urheilupuisto 4.5.2011
JALKAPALLO: HOUn lopputurnaus, 7 lk. tytöt, Töölön pallokentät 2.5.2011
LENTOPALLO: HLOU:n lopputurnaus, lukio tytöt ja pojat, Malmin liiketalousopisto 28.4.2011
KORIPALLO: HEVOn lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Comets, Helsingin liiketalousopisto 27.4.2011  
KORIPALLO: HOUn Final Four, ya tytöt, PHYK Comets & Storm, Helsingin liiketalousopisto 26.4.2011  
KORIPALLO: URLU:n SM-turnaus, lukio tytöt & pojat, Jyväskylä 18.4.2011 
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya tytöt, Helsingin liiketalousopisto 12.4.2011
LENTOPALLO:  HOUn lopputurnaus, ya pojat, Helsingin liiketalousopisto 11.4.2011
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, ya pojat, Helsinki 7.4.2011
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio pojat, Helsinki 7.4.2011  
KAUKALOPALLO: SM-turnaus, lukio tytöt, Helsinki 7.4.2011  
KAUKALOPALLO: HOUn lopputurnaus, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 30.3.2011  
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio pojat, Malmin liiketalousopisto 30.3.2011 
KORIPALLO: HLOUn Final Four, lukio tytöt, Malmin liiketalousopisto 29.3.2011 
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk & 9lk, Myllypuron jäähalli 23.3.2011  
KORIPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Thessaloniki & Unicaja, Pirkkolan palloiluhalli 21.3.2011
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Comets, Pirkkolan palloiluhalli 17.3. 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 15.3.2011
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Valencia, Talin halli 14.3.2011 
KORIPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Mystics & Storm, PHYK Garden 11.3. 
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 7lk, Myllypuron jäähalli 9.3.2011  
KORIPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Pirkkolan palloiluhalli 8.3.2011
JALKAPALLO: HOUn Final Four -lopputurnaus, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 7.3.2011 
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya tytöt, PHYK Erä III, Ruskeasuon Arena Center 3.3.2011
SALIBANDY: HOUn Final Four-lopputurnaus, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 3.3.2011
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Storm, PHYK Garden 2.3.2011
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 9lk, Myllypuron jäähalli 2.3.2011  
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, 1. kierros, ya pojat, Ruskeasuon Arena Center 15.2.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK Valencia & PHYK Celta Vigo, Talin halli 14.2.2011 
SALIBANDY: KLL:n SM-turnaus, aluefinaali, lukio pojat, Espoon Kauklahti 10.2.2011
HIIHTO: HEVOn mestaruuskilpailut, ya tytöt ja pojat, Hakunila 9.2.2011
SALIBANDY: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Erä, Ruskeasuon Arena Center 8.2.2011 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK Thessaloniki & PHYK Unicaja, PHYK Garden 3.2.2011 
KORIPALLO: HOUn alkusarja, ya tytöt, PHYK Mystics, PHYK Garden 2.2.2011
KAUKALOPALLO: HOUn alkusarja, ya pojat, PHYK 8lk, Myllypuron jäähalli 2.2.2011  
SALIBANDY: HOUn välierä, ya tytöt, PHYK RuRu, Puistola 1.2.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK River Plate, 31.1.2011
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, ya pojat, Kokkola 25.1.2011
JALKAPALLO: HOUn välierä, ya pojat, PHYK Estudiantes, Talin halli 24.1.2011 
JALKAPALLO: KLL:n SM-LOPPUTURNAUS, lukio pojat, Kokkola 22.1.2011
KORIPALLO: HLOUn alkusarjaa, lukio tytöt, PHYK Garden 20.1.2011