7 CDEF / POJAT 

TIISTAI klo 12 - 14
TORSTAI klo 10 - 12 

PÄIVITETTY 12.12.

OLE AJOISSA OIKEAAN AIKAAN OIKEASSA PAIKASSA

LIIKU AINA LIIKUNTAVARUSTEISSA, VAIHTOVAATTEET KASSIIN

PYYHE MUKAAN, SUIHKUUN TUNTIEN JÄLKEEN 

SEURAA KOULUN KOTISIVUJA JA INFO-TV:tä, KUUNTELE KUULUTUKSIA 

TIEDÄ – ÄLÄ LUULE!!!!!
 





Tiistain valmennusryhmien vastuuopettajat (heille tieto mahdollisista poissaoloista tai harjoitusrajoitteista)
* Päivi Lehto, tyttöjen jalkapallo
* Jaakko Nevanlinna, poikien jalkapallo
* Harri Jokela, koripallo
* Juha Stark, jääkiekko
* Juska Savolainen, yksilölliset lajit 
* Kirsi Sipiläinen, monipuolisuusryhmä



Tiistain jalkapallovalmennus
* Käpylän kupla klo 12:30 (24.10. & 31.10. & 7.11. & 14.11. & 21.11. & 28.11. & 12.12. & 19.12.)


Tiistain koripallovalmennus
* koulun alasali klo 12:25 (24.10.)
* PHYK Garden klo 12:25 (31.10. & 21.11. & 28.11. & 12.12. & 19.12.) 
* Haagan Paloasema klo 12:30 (7.11. & 14.11.) => oma pallot mukaan 


Tiistain jääkiekkovalmennus
* Paloheinän maja klo 12:30 (24.10. & 31.10.) => ulkoliikuntavarusteet
* koulun alasali klo 12:35 (7.11. & 14.11.)
* Oulunkylän tekojää klo 12:30 (21.11. & 28.11.)
* Ruskeasuon Arena center klo 12:30 (12.12. & 19.12.)


Tiistain yksilölliset lajit / ominaisuusharjoitus
* Paloheinän maja klo 12:30 (24.10. & 31.10.) => ulkoliikuntavarusteet
* Töölön Kisahalli klo 12:30 (7.11. & 14.11. & 19.12.)
* Ruskeasuon Arena center klo 12:30 (21.11. & 28.11.)
* koulun alasali klo 12:25 (12.12.)


Tiistain monipuolisuusryhmä
* Haagan paloasema klo 12:30 (24.10. & 31.10.)
* Ruskeasuon Arena center klo 12:30 (7.11. & 14.11.)
* Töölön Kisahalli klo 12:30 (21.11. & 28.11.)
* Pirkkolan uimahalli klo 12:30 (12.12. & 19.12.

*****
Torstain liikuntaryhmien vastuuopettajat (heille tieto mahdollisista poissaoloista sekä liikuntarajoitteista)
* Jaakko Nevanlinna, pojat 1-ryhmä
* Harri Jokela, pojat 2-ryhmä


KAIKKI 21.12. (uusi)
* kokoontuminen koulun alasalissa klo 10:00
* ei liikuntavarusteita


26.10. & 2.11.
Pojat 1-ryhmä
* koripalloa PHYK Gardenissa (koulun yläsalissa) klo 10:00
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe

Pojat 2-ryhmä
* sulkapalloa Talihallissa klo 10:30
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe
* 3,00 € / nenä (maksetaan tasarahalla opettajalle ennen tunnin alkua)


9.11. & 16.11.
Pojat 1-ryhmä
* salibandya Ruskeasuon Arena centerissä klo 10:30
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe

Pojat 2-ryhmä
* Air-Track koulun alasalissa klo 10:00
* sisäliikuntavarustus & pyyhe


23.11.
Pojat 1-ryhmä
* sulkapalloa Talihallissa klo 10:30
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe
* 3,00 € / nenä (maksetaan opettajalle tasarahalla ennen tunnin alkua)

Pojat 2-ryhmä
* koripalloa PHYK Gardenissa (koulun yläsalissa) klo 10:00
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe


7.12. & 14.12.
Pojat 1-ryhmä
* Air-Track koulun alasalissa klo 10:00
* sisäliikuntavarustus & pyyhe

Pojat 2-ryhmä
* salibandya Ruskeasuon Arena centerissä klo 10:30
* sisäliikuntavarustus & sisäpelikengät & pyyhe